مدرسه

ربیع ماه ولادت خورشید بی‌غروب، عشق بی پایان، جلوه صفات حسنای الهی، سرچشمه رحمت و عطوفت، مظهر عشق و فداکاری حضرت محمد مصطفی {ص} مبارک باد. نهم ربیع الاول، سالروز آغاز ولایت و امامت و زعامت، آخرین سحاب رحمت و یگانه ذریه ذخیره دودمان آل طاها، حضرت مهدی موعود(ع) بر منتظران و چشم انتظاران ظهور تبریک و تهنیت باد. ربیع الاول سومین ماه از ماه‌های قمری و از ماه‌های فرخنده برای شیعیان است. حوادث مهم و تاریخی مانند لیله المبیت، هجرت حضرت محمد (ص) از مکه به مدینه، ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)،‌ ازدواج حضرت محمد با حضرت خدیجه، آغاز امامت امام مهدی (عج) و... از جمله مناسبت‌های این ماه عزیز هستند. 

 

ورود کاربران

مدیریت وب سایت ، سامانه، ورود هنرجویان، ورود اولیا

وب سایت اساتید

وب سایت آموزشی اساتید هنرستان 


 

آزمون آنلاین

 آزمون های آنلاین دروس فنی و عمومی و ...


 

پرورشی و فوق برنامه

فوق برنامه، مسابقات، همایش ها و جشنواره ها


 

مشاوره و خانواده

اطلاعات و امور مشاوره ،  آموزش خانواده 


 

انجمن اولیا و شوراها

انجمن اولیا، شورا و بسیج دانش آموزی

 

امور آموزش

قوانین و ضوابط، برنامه های کلاسی وامتحانی، مقالات و... آموزشی


 امور اداری

بخشنامه ها و آیین نامه ها ، اسناد آموزش و پرورش

 

امور مالی

پرداخت غیر حضوری، برنامه و بودجه، بیلان مالی

قابل توجه اولیای گرامی و هنرجویان عزیز:

اطلاعیه 1: کلیه آموزش ها مجازی و مطالب تدریس شده حضوری اساتید بر روی صفحه شخصی دبیران و هنرآموزان قرار می گیرد و و مرجع آموزش فقط سایت هنرستان می باشد.

اطلاعیه 2: با توجه به مشکلات پیش آمده از سمت سرور بروز رسانی وب سایت بعضی اساتید که جدیدا به جمع هنرستان پیوسته اند به تاخیر افتاده است که انشا الله به زودی برطرف خواهد. مطالب آموزشی آن اساتید از طریق گروه های واتساپ مربوط به هر کلاس و رشته اطلاع رسانی گردیده است.

اطلاعیه3: کلیه محتوا های آموزشی مربوط به دروس دانش آموزان طبق برنامه کلاسی و در همان روز و حد اکثر  تا ساعت 13:00 بر روی سایت بارگذاری می گردد.

اطلاعیه4: اساتید محترم طبق برنامه هفتگی در روز های تدریس درس مربوطه در محل هنرستان حضور دارند، هنرجویان فقط طبق برنامه کلاسی می توانند به دبیران و هنرآموزان خود در مدرسه مراجعه و اشکالات درسی خود را یرطرف نمایند.

اطلاعیه5: با توجه به اینکه فقط دروس کارگاهی حضوری می باشد و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی گروه بندی گردیده اند در زمان کلاس عملی دبیران قادر به پاسخگویی دیگر دانش آموزان نمی باشند و در صورت نیاز می توانند در همان روز بین ساعت 11:45 الی 13:00 مراجعه نمایند.

اطلاعیه6: جهت پرسش و پاسخ غیر حضوری، اساتید فقط بین ساعت 8:00 الی 13:00 و طبق برنامه هفتگی خواهد بود و خارج از این زمان انتظار پاسخگویی نداشته باشند. 

اطلاعیه 7: هنرجویان اجازه تماس تلفنی با هیچ یک از اساتید را ندارند و در صورت نیاز به رفع اشکال درسی طبق اطلاعیه 4و5و6 عمل نمایند.

اطلاعیه8: اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق واتساپ به صورت شخصی برای معاون محترم آموزش جناب آقای شجاعی ارسال نمایند. 

چرا باید هنرستان شهید طالبی را انتخاب کرد؟!

کسب مهارت، اولویت آموزش در این مرکز

پرورش هنرجوی کارآفرین با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص

مشاهده روزانه وضعیت انضباطی، درسی و تربیتی هنرجو از طریق سامانه نمرات آموزشگاه  

 

 

 

 

تماس با آموزشگاه

معاونین: 03142652777  - معاون اجرایی: 03142653439 - مدیر: 42315034

 

 

 

رایانامه

 info@hstalebi.ir

  

 

 

  

آدرس

اصفهان نجف آباد، بلوارشهدا غربی، نبش کوچه شهید مردانی